abiye ve gelinlik modelleri tesettürlü gelinlik

 

 

Gelinlik Modelleri Tesettürlü Gelinlik Abiye Modelleri Tesettürlü Abiye
Evlilik Alışverişi
 
Abiyeler
Gelinlikler
Nişanlıklar
Damatlıklar
Alyans
İç Giyim
Düğün Davetiyesi
Düğün Organizasyon
Düğün Fotoğrafçısı
Lazer Epilasyon
Gelin Saçı
Düğün Mekanı
Gelin Tacı
Gelin El Buketi
Evlilik Bilgileri
Kına Gecesi
Nikah İşlemleri
Balayı
Sağlık
Diyet Listesi
Kızlık Zarı
Kürtaj
Hamilelik Dönemi
Makyaj Sırları
Diğer Sitelerimiz
www.gelinlikciler.net
www.abiye.biz
www.abiye.info
www.evlilikhazirligi.com
www.evlilikajandam.com
  Abiye Dünyasına Hoşgeldiniz.

 

Gelinlik Modelleri İnternet sitemizde görüntelemek amaçlı konulmuş olup  üstteki üretici firmalardan bu modelleri satın alabilirsiniz.Gelinlik modelinizi yapmadan önce ölçü alımı firma tarafından yapılıyor.

"Abiye" Seçiminin gerçektende sizin için zor olduğunu biliyoruz.Çünkü hepimiz "abiye" için aynı vücut ölçülerine sahip değiliz."Abiye" alırken önemli olan bel basen ve göğüs bölgenize elbisenin oturmasıdır.Vücut ölçülerinize uymayan "abiye" için terzinize başvurmalısınız.Sitemizde bulunan abiyeler genellikle esnek kumaşlar tercih edildiği için 1 beden büyük veya küçük olsada vücut şeklinize oturmaktadır.

"Abiye" Seçimindeki bir diğer unsurda kıyafetinizi giyeceğiniz zaman ve yer unsurudur.Genelde Akşam veya karanlık bir ortamda açık renkli "abiye" giymek sizi ön plana çıkaracaktır.Koyu renkli veya siyah bir "abiye" ise gündüz veya ışık ortamında giyilebilir.

Abiye.org Sitemizde "abiye" modelleri bulundurmakla beraber evlenecek gelin ve damat adaylarına yönelik diğer alışverişleriyle ilgili bilgilerde sunmaktadır.Abiyeler sitemizde tüm çeşitleriyle mevcuttur.

Gelinlik ise Abiye modellerine nazaran daha kolay seçimi yapılır ve "abiye" kadar gelinlik dikimi zor değildir.Gelinlik genelde haute couture dikim yapılır.vücut tiplerine göre gelinlik te çok çeşitlidir ayrıca tesettürlü gelinlik satışlarımızda vardır.Tesettürlü gelinlik normal gelinliğe göre pek bir farkı yoktur.Sadece kaplı bir başörtü olmasıdır.ancak straplez veya göğüs dekoltesi tesettürlü gelinlik modellerinde olmaz.